O mnie

Łukasz Molak, 40 lat – żonaty, ojciec trzech córek. Rodzina jest moim największym życiowym wyzwaniem a zarazem najcenniejszym skarbem. Dodaje sił do sprostania wyzwaniom, jakie stawia przede mną życie. Bez tego wszelkie działania nigdy by nie zaistniały.

14489772_1207547605969984_1494908900_o

Zawodowo i społecznie spełniam się w bezpośredniej pracy z ludźmi. Działam zawsze w gronie oddanych mi osób, do których mam zaufanie i którymi potrafię kierować. Zarówno organizacja jednego z największych Marszów w historii miasta, koncerty zespołów Proletariat, Luxtorpeda, Armia, Malchus w specyficznym klimacie Teatru Starego, Święto Rodziny, Zabawy Andrzejkowe i Sylwestrowe, Zabawy Karnawałowe dla dzieci, Festyny Parafialne, Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, m, które na stałe wpisały się w krajobraz Bolesławca jak i inne dzieła pokazują moją skuteczność w działaniu w różnych warunkach i pomimo częstych przeszkód.

Festiwal Blues nad Bobrem w Bolesławcu (2009) to także mój ostatni rok działania przy bluesie – byłem szefem organizacyjnym. Jestem pomysłodawcą Bolesławieckiego Stowarzyszenia „Aktywni”, którego celem jest realizacja wielu pożytecznych przedsięwzięć.

Współtworzyłem powstanie portalu wboleslawcu.pl.

Razem z Maciejem Małkowskim w 2017 roku powołaliśmy do życia obywatelską inicjatywę Impuls Miasta, która od maja 2023, rozszerzyła swój obszar działania przyjmując nazwę Impuls Lokalny.

Praca radnego to kolejny krok w rozwoju zarówno zawodowym, jak i osobistym. Daje mi możliwość bezpośredniego wpływu na to, jak wygląda i funkcjonuje moja najbliższa okolica, moje miasto.

Motto życiowe:

Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali. (Jan Paweł II)